KAJAKIEM CZERWONYM, sobota 29 VI 2019, spływ Kanałem Żerańskim i Wisłą białołęcką (Port Żerański-Kępa Tarchomińska)

Spływ kajakowy BIAŁOŁĘCKĄ WISŁĄ (Port Żerański-Kępa Tarchomińska na wysokości ulicy Sprawnej) z gawędą historyczną o Białołęce.

1. Zbiórka 29 VI 2019 o g. 9.30 w Porcie Żerańskim (pod kładką w ciągu ulicy Modlińskiej na lewym brzegu Kanału), powrót w to samo miejsce ok. g. 15/15.30. Godzina powrotu ma charakter orientacyjny i zależy od kondycji grupy, ruchu na drodze itp.

2. Zapewniamy: transport busami z miejsca zakończenia do Portu Żerańskiego, miejsce w kajaku dwuosobowym polietylenowym (+ kapok, wiosło), opiekę przewodnika i ratowników WOPR oraz gawędę historyczną.

3. Należy zabrać:
> czapkę, krem do opalania (KONIECZNIE!),
> prowiant wg uznania
> ubranie na zmianę,
> podręczny bagaż (plecak) sugerujemy zapakować do foliowego worka (w kajaku zawsze można  znaleźć się nieco wody, np. z wiosła...),
> płaszcze przeciwdeszczowe,
> dużo dobrego humoru,
> buty do wchodzenie do wody

4. W przypadku nieprzewidzianych kataklizmów lub złych warunków hydro-atmosferycznych zastrzegamy prawo odwołania spływu (telefonujemy wówczas do każdego uczestnika), przelotne deszcze czy zachmurzenia nie są powodem odwołania spływu.

5. Spływ bezpłatny - dofinansowanie m.st. Warszawa - Dzielnica Białołęka oraz Program Niepodległa.

6. Jeżeli chcecie Państwo zapisać więcej niż jedną osobę, prosimy o wielokrotne wypełnienie formularza. Przez formularz zapisujemy JEDNĄ OSOBĘ.

7. Kontakt z Fundacją AVE: tel. 608 178 447, avetki@wp.pl

Brak wolnych miejsc

Wspierają nas