WOLSKA AKADEMIA KAJAKOWA, niedziela 28 VII, spływ Orzycem

Spływ kajakowy środkowym ORZYCEM

1. Zbiórka 28 VII o g. 9 przed ratuszem dzielnicy Wola, Al. Solidarności 90, Warszawa, powrót w to samo miejsce ok. g. 17/18. Godzina powrotu ma charakter orientacyjny i zależy od kondycji grupy, ruchu na drodze itp.

2. Zapewniamy: transport busami z Warszawy na miejsce rozpoczęcia spływu oraz z powrotem do Warszawy, miejsce w kajaku dwuosobowym polietylenowym (+ kapok, wiosło), opiekę przewodnika i ratowników WOPR.

3. Należy zabrać:
> czapkę, krem do opalania (KONIECZNIE!),
> prowiant na cały dzień,
> kiełbaskę na ognisko,
> ubranie na zmianę,
> podręczny bagaż (plecak) sugerujemy zapakować do foliowego worka (w kajaku zawsze można  znaleźć się nieco wody, np. z wiosła...),
> płaszcze przeciwdeszczowe,
> dużo dobrego humoru,
> buty do wchodzenie do wody

4. W przypadku nieprzewidzianych kataklizmów lub złych warunków hydro-atmosferycznych zastrzegamy prawo odwołania spływu (telefonujemy wówczas do każdego uczestnika), przelotne deszcze czy zachmurzenia nie są powodem odwołania spływu. Jeśli spływ jest odwoływany przez Fundację - uczestnikom zwracane są pieniądze. Pieniądze nie są zwracane jeśli uczestnik rezygnuje ze spływu, a Fundacji nie uda się znaleźć innej osoby na zarezerwowane miejsce.

5. KOSZT: 30 zł/os dorosła, 15 zł/os dzieci
Spływ jest dofinansowany ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Wola.

6. Jeżeli chcecie Państwo zapisać więcej niż jedną osobę, prosimy o wielokrotne wypełnienie formularza. Przez formularz zapisujemy JEDNĄ OSOBĘ.

7. Kontakt z Fundacją AVE: tel. 608 178 447, avetki@wp.pl

Brak wolnych miejsc